ПОСЕТА САЈМУ КЊИГА У НИШУ

Датум: 22. Mart 2024 21:57 Категорија: Новости

У суботу, 26. новембра 2022. године, ученици и наставници наше школе посетили су Сајам књига у Нишу.

На 57. нишком сајму, под слоганом ,,Читање је злато“, који се поново одржава након трогодишње паузе, ученици су могли да разгледају књиге како наших, тако и издавача из региона и да по повољнијим ценама купе нешто од литературе која их занима.
Након посете Сајму, прошетали су и разгледали Нишку тврђаву, која лежи на десној обали реке Нишаве у самом срцу града. Тврђава више нема војну функцију, али има и данас велики историјски значај. Слободно време провели су у дружењу и разгледању центра града.
Наши ученици су жељни знања, књига и културних догађаја. Видно задовољни, по   повратку у Босилеград, питали су: ,,Шта је следеће у плану?“