Бесплатни online-курсеви за усавршавање енглеског језика

Датум: 19. Decembar 2022 12:39 Категорија: Новости

У име компаније LINKgroup, BusinessAcademy са задовољством обавештава ученике наше школе да су обезбеђени бесплатни online-курсеви за усавршавање енглеског језика.


logo


"Kao kompanija koja već dve decenije pomaže ljudima da postanu uspešniji, bilo bi nam zadovoljstvo da deo svojih resursa dodelimo onima na kojima svet ostaje i omogućimo im besplatno usavršavanje engleskog jezika na jednostavan i zanimljiv način, kako je više od 200 učenika opisalo svoje iskustvo na kursu.

Ovu akciju pokrećemo po četvrti put, sa željom da negujemo stare i ostvarimo nove saradnje. Preko 50 osnovnih škola širom Srbije učestvovalo je u našim akcijama, te pozivamo i učenike Vaše škole da iskoriste priliku koju je veliki broj njihovih vršnjaka iskoristio – da savladaju željeni nivo engleskog jezika, bez potrebe da roditelji i škola ulažu dodatna finansijska sredstva.

Saznajte više o akciji i pogledajte neke od škola sa kojima smo sarađivali. "