ЈЕДНОСМЕНСКИ РАД

Датум: 01. Novembar 2020 14:35 Категорија: Новости

Једносменски рад

У основној школи " Георги Димитров" обележен је светски Дан здраве хране 16. октобар. Програм су припремили ученици који похађају Једносменски рад.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У СТОНОМ ТЕНИСУ

Датум: 01. Novembar 2020 14:33 Категорија: Новости

Окружно такмичење у стоном тенису 19.10.2020 год.

Дана 19.10.2020 год. одржано је окружно такмичење у стоном тенису у Сурдулици. Ученици ОШ,, Георги Димитров" освојили су прво место и у појединачном и екипном такмичењу. Никола Захаријев, ученик осмог разреда освојио је прво место у индивидуалном такмичењу. У екипном такмичењу ученици Миљан Илијев, Борислав Григоров и Никола Захаријев, такође су освојили прво место. Њихов наставник Михајло Јојић изузетно је задовољан невероватним успехом својих ученика и радује се даљим успесима младих стонотенисера.

ТЕМАТСКИ ДАН-БИСТАР

Датум: 01. Novembar 2020 14:24 Категорија: Новости

Тематски дан,, Учење кроз игру на тему ЈЕСЕН ЈЕ СВУДА ОКО НАС". Присутни: Весна Николов(организатор и реализатор), Иван Котев(помоћник директора), Александар Чипев(логопед), Силвана Рангелов(психолог), Наташа Димитрова(социолог) Снежана Апостолов(стручни сарадник), Боривоје Тодоров(учитељ), Весна Стојанов, Емилија Миланова(учитељице), учитељ Милан Миланов са ученицима III/2 из матичне школе, учитељица Евгенија Костадинова из одељења из села Грујинци, учитељица Милена Андонова са учеником из одељења из села Извор, учитељица Мирјана Васева са учеником из села Бранковци и учитељица Виолета Петров са учеником из одељења из села Горње Тламино.

Октобар-месец посвећен књигама

Датум: 01. Novembar 2020 14:18 Категорија: Новости

ОКТОБАР-МЕСЕЦ ПОСВЕЋЕН КЊИГАМА

Поводом октобра,месеца књиге,ученици нижих и виших разреда у сарадњи са библиотечком секцијом уредили су паное.Ученик седмог разреда, Стефан Жижов урадио је презентацију о животу и раду Иве Андрића. За труд и рад ученик је награђен захвалницом и књигом. Награђени ученици су- Ивана Игњатов,четврти разред и Силвија Николов из шестог разреда.Награђени су и сви прваци за учешће у активностима поводом Месеца књиге.